.

.

Electrode Влошки, 2 парчиња Electrode Парче Три Дупки Физиотерапија за Нозе за Задникот за Стомакот за Половината

Electrode Влошки, 2 парчиња Electrode Парче Три Дупки Физиотерапија за Нозе за Задникот за Стомакот за Половината

мислење на клиентот:

DEN 1867.20
Достапност
Во достапна форма

Еден од најзгодно модни додатоци во тековната инструмент.Областа е широк, се чувствува мека и силна, така што ефектот е подобар.Тоа се интегрира hyperthermia, и медицина терапија, и има повеќе функции на еден electrode.Особено погоден за поширока опфатените области како што половината, стомакот, задникот и нозете.Издржлив и може да се користи повеќе пати, не‑човек‑направени уништување, нормална употреба може да се користи за повеќе од десет години.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите