.

.

Куче Clippers Мачка Бричење Чешлање Комплет Пет Електрични Коса Тример Миленичиња Куче Коса Хлапак Сина Батерија

Куче Clippers Мачка Бричење Чешлање Комплет Пет Електрични Коса Тример Миленичиња Куче Коса Хлапак Сина Батерија

мислење на клиентот:

DEN 393.36
Достапност
Во достапна форма

Напредни прецизност мотор со работна бучава со само околу 50d B, што го прави вашето домашно милениче се чувствуваат комотно, не се плаши коса парче било повеќе.На ергономски дизајн го прават милениче хлапак.Надградба нерѓосувачки челик фиксен дел може да се обезбеди одлична режење перформанси.електрични милениче clippers голема работа за средување на мали области како шепи,уши и очи.Лесен и ергономски дизајн го прави куче коса тример лесно да се одржи и да работат за да се овозможи и полесно чешлање искуство.Мала големина куче clippers дизајн за лесно носење и чување.Посебни исклучителна тесен главата која е идеална за hairstylish на мала област, како што косата околу шепи, очи, уши, лице, задник, итн.Ниско ниво на бучава моторни создава помалку вибрации.Вашето домашно милениче ќе се чувствуваат поудобно и нема да се добие во текот на косата парче.На кучиња, мачки чешлање полнење има две бричење брзини за вас да се избере, само притисни на копчето за да се префрлате помеѓу нив.Description The куче чешлање clippers усвојува не се лизга дизајн вклучите и анти-пропадна granule на рачка која лесно да се одржи и да работат.Вграден мотор и долготрајна батерија, полнење откако може да трае за 4 часа. (USB Кабелот вклучен , Адаптер не се вклучени).Features Dog clippers-Боја : сина.-Материјал : алуминиумски + пластика.-Големина : 15x3x2.6cm/5.91x1.18x1.02inch.Тежина : околу 106g2 Бричење брзини за вас да се избере, само притисни на копчето за да се префрлате помеѓу нив.Пакет Including1 * Хлапак N1 * чистење со четка N1 * упатството.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите