.

.

Деца Бебе Девојка за Денот на Вљубените Faux Крзно Вест Грб Малку Симпатична Девојка Gilet Waistcoat Outerwear Photoshoot

Деца Бебе Девојка за Денот на Вљубените Faux Крзно Вест Грб Малку Симпатична Девојка Gilet Waistcoat Outerwear

мислење на клиентот:

DEN 119.52
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Направен од висок квалитет на faux крзно, супер меки, удобно, топло да се носат.Дизајн : Топло faux крзно квалитет, класични солидна боја, симпатична и практични чипка завој, го прави вашето бебе повеќе елегантна и симпатична.Прилики : Совршен за повик на ден, Денот на Вљубените лице, семејство собирање, одмор, свадба забава, роденден, подароци, фотографии, итн.Погоден за на есен, зима и пролет.Големина : 0-6m, 6-12М, 1-2 Y, 2-3 Y, 3-4 Y, 4-5 Y.Ве молиме проверете ја големината на маса пред да нарачате.Пакет : 1 Pc faux крзно вест.Здраво!Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга.клиенти сите се наши пријатели. 100% Сосема нов и висок квалитет!Главната Боја : Како На Сликата Материјал : Faux Крзно Големина : 70/80/90/110/120 (0-5 Години) Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Пакет се вклучени : 1 x Faux Крзно Јакна Грб.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите