.

.

Алпска Швајцарската Кларк Mens Лесни Надолу Алтернативни Вест Јакна

Алпска Швајцарската Кларк Mens Лесни Надолу Алтернативни Вест Јакна

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Копче затворање.Машина За Миење.СТИЛСКИ – На Кларк puffer вест е стилски и разновиден.Се носат во текот на Т-маици, долги ракави кошули, копчето падови, или џемпери за бескрајни комбинации на модерен ансамбли.ТОПЛО – долу алтернативни пополнете ја прави оваа вест ултра-лесен и удобно и топло.ОТПОРЕН на ВОДА – Од најлон школка изградба е издржливи и отпорни на вода да ти чува суво и пријатна во транзиција или на ладно време.ФУНКЦИОНАЛНИ – На Кларк вест карактеристики zip до затворање со висок врат, 2 безбедна пред патент џебови, и 2 големи внатре се лизга џебови, што го прави совршено да се носат за отворено патување или за вашата дневна рутина.Патентите се gunmetal на ѕвонење и гравирани со Алпска Швајцарската лого.ЛЕСНО НЕГА И ЧУВАЊЕ на податоци – Ова puffer вест може да се здипли во компактен простор и лесно се вклопува во еден куфер, плакар или фиока за складирање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите