.

.

Skywin Рекорд Винил Складирање Рек Триаголник - Винил Евиденција Носителот Стојат Држи До 60 Албуми - Простор за Заштеда на енергија Винил Управување Ви Овозможува Лес?

Skywin Рекорд Винил Складирање Рек Триаголник - Винил Евиденција Носителот Стојат Држи До 60 Албуми - Простор

мислење на клиентот:

DEN 839.76
Достапност
Во достапна форма

ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија, МИНИМАЛИСТИЧКИ ДИЗАЈН - Евиденција носителот на албуми држи до 60 винил евиденција.Одлично место на полиците и кабинети во близина на вашиот рекорд за играч.УБАВА И ДЕКОРАТИВНИ - Рекорд управување со Нордиските дизајн го прави за декоративни и модерно парче.ПРОДАВНИЦИ ВИНИЛ ЕВИДЕНЦИЈА ВО ИСПРАВЕНА ПОЗИЦИЈА - Винил рек продавници вашите записи во исправена позиција, која го задржува истите да бидат поставени на врвот на секоја друга.Редење може да го оштетат вашиот евиденција, исправена позиција ги штити нив.ЛЕСНО да ја ДОБИЕТЕ ВАШАТА ВИНИЛ ЕВИДЕНЦИЈА - Винил рекорд управување ви овозможува лесно да ги кубат рекорд на вашиот избор со својот отворен дизајн.ПОДГОТВЕНИ ЗА УПОТРЕБА, НЕМА СОБРАНИЕ - Винил рекорд за складирање рек не треба за собранието, подготвени за употреба.Имаат вашите омилени албуми подготвени да играат во секое време.На Skywin Рекорд Винил Складирање Рек Триаголник е лесен за складирање решение за вашата винил евиденција.Со својата простор за заштеда на енергија дизајн, тоа држи до 60 Албуми.Тоа е спремен за употреба и не треба собранието, па ќе може веднаш да се место на вашата работна маса, полица, или кабинет.Тоа, исто така, продавници албумите во исправена позиција, за да се спречи редење дека би можел да предизвика штета на вашиот винил.Со ова, можете лесно може да се извади од албумот на вашиот избор за да се игра на вашиот рекорд.Нема повеќе rummaging преку купови.Со своите прекрасни Нордиските дизајн, тоа го прави за голем декоративни парче за вашиот дом или канцеларија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите