.

.

LIFESTIVAL 6 Парчиња Торта Штандови Поставени Метални Cupcake Носителот Мат Бела Десерт Табела Екранот Плоча Служат Послужавник за Бебе Туш Свадба, Роденден Прослава Дома ?

LIFESTIVAL 6 Парчиња Торта Штандови Поставени Метални Cupcake Носителот Мат Бела Десерт Табела Екранот Плоча

мислење на клиентот:

DEN 1583.76
Достапност
Во достапна форма

【МАТЕРИЈАЛ】Нашите десерт екранот поставете е направен од висок квалитет на железо метал, направена од железо во чисто црна печење насликани заврши, стабилна база, сигурна и безбедна употреба, добра мерење, силни и издржливи;. 【ПАКЕТ ПОСТАВИТЕ】6 парчиња торта стојат, вклучува : 1*3-Ниво cupcake носител (дијаметар : 12in, 10in, 7in), 1*12in торта стои со база, 1*10in торта стои со база, 1*8in торта стои со база, 2* правоаголник торта тави;. 【МОНТАЖНИ】Торта стојат и cupcake кула лесно да се инсталира и расклопување, лесно да се мијат и целосно еднократно, користете влажна крпа за да се избрише површина за чистење, десерт стои во собата може да се стави настрана по употребата, на чекање за следната страна.Не машина за миење садови, рерна или микробранова безбедно;. 【МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ】Торта рек собата е совршен за да се покажат вашите омилени колачи, cupcakes, овошје, бонбони, колачи и сите други десерти.Погоден за чај партија, годишнина, роденден, бебето тушеви, graduations, свадба прием, Божиќ, денот на благодарноста или подарок или дома декор;. 【Рачно изработени】Тоа е рачно изработени торта стои во собата, за заварување и сликарство процеси, ние не може да биде совршен.Ако имате проблем со производот примена, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се обидеме потрудиме да се подобри на производот, и донесе подобар шопинг искуство на клиентите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите