.

.

SwarKing AMOLED Замена Компатибилен со OnePlus 6T(Црна Без Рамка LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието со Поправка Алатки

SwarKing AMOLED Замена Компатибилен со OnePlus 6T(Црна Без Рамка LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието со

мислење на клиентот:

DEN 4221.36
Достапност
Во достапна форма

✔【Компатибилност】 : Се Компатибилни со One Plus 6 T A6010, A6013 .Ве молиме потврдете го моделот броеви пред купување. ✔【Го замени】Замена на екраните како погрешни & дефект LCD Дисплеј на Допир & Бел екран & Течни истекување на LCD Екран & Линија се појавува на LCD екран & Екран нејасна & празен екран& скршени,испукана, оштетени итн. ✔【Квалитет】 : Секој екран подлежи на строга квалитетот пред пратката.Ако наидат на проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. ✔【Инсталација】 : алатки и две 3 M лепливи ленти се вклучени, не инструкции, не сме многу настава видеа на You Tube, можете да ги проверите.Несоодветна инсталација може да предизвика невидливи штета на екраните, како вертикална зелени линии, на работ, духот на сликата, па ние препорачуваме да се тоа поправи со професионална техничар. ✔【Услуга】:Ако има било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе ви обезбедиме со професионална решение, задоволителна услуга во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите