.

.

[2PACK] Екран Заштитник за 2021 MacBook Pro 14 Инчен, Анти-Отсјај Анти Нула Екран Заштитник Филтер за 2021 MacBook Pro 14 инчен М1 Чип Модел A2442 Лаптоп Анти Нула Мат Екран Филтер

[2PACK] Екран Заштитник за 2021 MacBook Pro 14 Инчен, Анти-Отсјај Анти Нула Екран Заштитник Филтер за 2021 MacBook

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

КОМПАТИБИЛНОСТ : Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник е специјално за вашиот 2021 Mac Book Pro 14 инчен М1 Pro/Max Чип Модел A2442 Лаптоп.Совршен за луѓето како што се insomniac, канцеларија на персоналот, студентите, деца, игра љубовници, модни дами, бремени жени, возраст, итн.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Hydrophobic и Oleo фобичен облоги заштита од пот и нафтени остатоци од отпечаток.Ултра Тенок 0.33 mm дебелина помага во одржување на оригиналниот чувствителност и обезбедува брз пристап на вашиот лаптоп.АНТИ-НУЛА & МЕУР-СЛОБОДНО : Дизајниран со нула отпор, овој Калено Стакло Екран Заштитник ефикасно ги штити екранот од секојдневните гребнатини, отпечаток, прашина и инциденти.Нема меурчиња или остатоци.УЛТРА-ТЕНКИ & HD ЈАСНО : Ултра тенок и јасен екран заштитник може да се зачува висока резолуција и живописни бои на вашиот LCD дисплеј и ефективно го блокира рефлектира светлината од LCD екранот за да се намали око замор.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ & ОТСТРАНИ : 2 x Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник за 2021 Mac Book Pro 14 инчен М1 Pro/Max Чип Модел A2442 Лаптоп.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните, остави без остатоци на вашиот лаптоп екран кога се отстрани и може да се повтори паста и употреба.Големина : 2021 Macbook Pro 14".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите