.

.

KINGO ДОМА 25 x 22 Инчен Капка во Бар Потоне од Нерѓосувачки Челик Кујнски Мијалник, Еден Сад Кујна Бар Потоне Пад На рачно изработени Мали Еден Бар Слив Бранеа Никел

KINGO ДОМА 25 x 22 Инчен Капка во Бар Потоне од Нерѓосувачки Челик Кујнски Мијалник, Еден Сад Кујна Бар Потоне

мислење на клиентот:

DEN 4799.76
Достапност
Во достапна форма

Кујна Бар Потоне Надворешни Димензии : 25"L x 22"W x 10"Г; Внатрешни Димензии : 23"L x 18"W x 10"Г; Екстра Длабоко Еден Сад.Уметничките Одделение рачно изработени Бар Потоне : Корозија-resistanst Заврши; Благо Заоблени R10 Катчиња Оптимално Дренажа.Квалитетот Soundproofing Структура : Со Дебелина 3мм Гума Dampening Влошки и Stoneguard Undercoating.Премиум Т-304 од не ' Рѓосувачки Челик Изградени; 18 Мерач(1.2 mm) Потоне Тело со 3мм Екстра Дебели Раб.Додатоци НЕ се Вклучени.30 дена се врати и гаранција за парите назад, 3 Години Ограничена Гаранција.Монтажа Тип : Врвот на планината.Потоне Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Заврши Тип : Брусен Никел.Потоне Димензија : 25"W x 22"L x 10"Г. Слив(s) Големина : 23"W x 18"L x 10"Г. Вкупно Потоне Длабочина : 10".Нерѓосувачки Челик Мерач : 18 Мерач(1.2 mm).Исцедете Големина : 3.5".Удирање Дупка/Тапа Дупчење Дупки : 1. Удирање Дупка/Сапун Фармацевт Дупчење Дупки : 1. 3мм Екстра Дебели Гумени Влошки Покрие Поголемиот дел од Површината на Мијалникот.Осигурувањето Исклучителни Редукција на Шум и Тишина Стабилност.KINGO Тоне се со Полно работно тело Премачкување со Амортизирање Влошки.Одржување на Вода Temerature и Спречување на Кондензат Формација Која Може да го Оштети Дрвени Кабинети.Каналот Каналите Конструиран за Оптимално Дренажа.X Fume Дизајн, Лесно да се Исцеди Вода Во Минута.Белешки : Овој мијалник е Цедилка отпад НЕ се вклучени.Ве молиме да го купите Одделно.Со 10мм Радиус Заоблени Ќошиња, на Фамилии Може да Обезбеди Повеќе Простор За Работа Област & Прави Рутински Чистење Бриз.Длабоки басени дизајн обезбеди повеќе простор да се приспособат на вашите јадења купишта, и дури и најголемите садови и тави.Со здрав 3мм дебелина на работ, KINGO ДОМА фамилии може да го издржат години на тешки употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите