.

.

Парфем за жени 3.4 оз eau de parfum спреј декорација во убава живот роуз алба парфем eau de parfum спреј %поставен на%

Парфем за жени 3.4 оз eau de parfum спреј декорација во убава живот роуз алба парфем eau de parfum спреј %поставен

мислење на клиентот:

DEN 2627.76
Достапност
Во достапна форма

%Парфем за Жени 3.4 оз Eau De Parfum Спреј декорација во убава живот Роуз Алба Парфем Од Александар J Eau De Parfum Спреј. %Парфем не е само еден вид на префинета, тоа е исто така еден вид на комуникација. %поставен%се Зголеми Алба Парфем од Александар Ј, Ориенталната и кадифена, се зголеми алба се отвора со слатка овошен мириси кои совршено се надополнуваат на розова срце.На врвот белешки вклучуваат бујна слива и слатка праска со само spritz на бергамот.На блискиот белешки се зголеми и црн пипер, додека базата е моќен сандаловина со допири на бел мошус и ванила.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите