.

.

Лојални Агар Extrait De Parfum Од Luxodor Лажат Парфеми: 2.7 оз Вуди Ambery High-end Швајцарската Мирис

Лојални Агар Extrait De Parfum Од Luxodor Лажат Парфеми: 2.7 оз Вуди Ambery High-end Швајцарската Мирис

мислење на клиентот:

DEN 1560.00
Достапност
Во достапна форма

Мирис Име : ЛОЈАЛНИ АГАР.Бренд : LUXODOR ЛАЖАТ ПАРФЕМИ.Големина : 2.7 мл / 80ml EDP.Земја на Производство : Обединетите Арапски Емирати.Топ Белешки се Лаванда и Бергамот; Блискиот Белешки се Килибар и Пачули; База Белешки се Ванила, Тутун и боб тонка.Luxodor никогаш не успева да го изненади своите корисници со некои инвентивни мириси.На тој начин, Лојални Агар е создадена со топол, сладок и заводлива вуди килибар текстури.Оваа 80ml парфем, за мажите и жените, е формулиран со база белешки за слатко се искусни ванила, карактеристичен тутун и претрупан боб тонка.Во прилог на Пачули и сува килибар, украсен со релаксирачка фузија на лаванда и бергамот, го збогатува мирис, претворајќи го во идиличната афера.Фино избалансирани настан на овие мириси форми еден магичен алијансата што е сигурно да се sooth ќе и се додаде аура на атрактивноста на вашата личност; на тој начин, што го прави соодветен купување.Топ Белешки се Лаванда и Бергамот; Блискиот Белешки се Килибар и Пачули; База Белешки се Ванила, Тутун и боб тонка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите