.

.

Кралската Злато Солидна Парфем од Amir Oud Мирис, 1 мл.

Кралската Злато Солидна Парфем од Amir Oud Мирис, 1 мл.

мислење на клиентот:

DEN 1215.60
Достапност
Во достапна форма

Модел No : СП-A972. Бренд : AMIR OUD МИРИС.Потекло : САД.Кралската Злато Солидна Парфем.Производ Капацитет : 1 мл.SP-A972 Кралската Злато Цврсти Парфеми, Кралската Злато солидна парфем е луксузен и егзотична мешавина на уникатен зачин и Agarwood.Тоа го допира срцето на секого кој цени темелност во квалитетот и ужива концептот на мешање современата западна белешки со традиционални ориентална парфимерија.Кралската Злато солидна парфем се отвора со citrusy комбинација на Бергамот и Лимон, со кои настануваат, исполнет со длабоко чувство размена со subtleness на Шафран збогатен со нурне на Agarwood.И сандаловина и мошус остави потпис на вуди и зачинета аура дека не почне да вибрира со ванила и килибар да се фрли кралската redolence кога мирис се суши надолу.Кралската Злато е подготвен да биде прифатена од страна на жените и мажите кои сакаат арома на скапоцени agarwood во својот ориентален мелодија, сепак, надополнети со свежи и invigorating Европската белешки.Кралската Злато солидна мирис секогаш ќе направи да се чувствувате одлично и луксузен, што е погодна за двете ден и ноќ употреба, сите во текот на годината"Opulence" Егзотични Зачини Agarwood Сандаловина Мошус Мешани Флора, долготрајни на телото и одлично да се користи по бања и за сите прилики.Направени со природни превозници како Јојоба и fractionated Кокосово масло.Зацврсти со природен Восок и Шеј путер.Содржат витамин Е како природен антиоксиданс.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите