.

.

DesignQ Глам & Мода Parfum Будоар II - Елитниот & Luxe Печати на Природни Борови Дрва - 30x30

DesignQ Глам & Мода Parfum Будоар II - Елитниот & Luxe Печати на Природни Борови Дрва - 30x30

мислење на клиентот:

DEN 2052.00
Достапност
Во достапна форма

100% рачно изработени во Канада.Користење на највисок квалитет на мастило која нема да избледи со текот на времето.Пристигнува подготвени да висат на ѕидот со бесење комплет вклучени.Направени со 100% природни борови дрва.За жал, модерен земе на дрво ѕид уметност.Откако обично ѕид уметничко дело, најде само во рустикален или farmhouse стил оркестарот прилагодувања, оваа Мода дрво ѕид уметност лесно ќе се вклопат во дури и најпознатите современи дизајни.Користење на највисок квалитет на 6 Боја на Canon УВ Мастило, оваа Традиционална дрво ѕид уметност вклучува повеќе аспекти на парична казна дизајн во една одлична фигура.Со својата малку видливи дрво жито се појавува преку бои и sleekly заврши рабови, тоа е прекрасен избор за секоја соба во вашиот дом или канцеларија, се тоа традиционални или модерен простор.Како и секое парче дрво природни зрна разлики од наредниот, секој од овие дрво ѕид уметност е навистина уникатна прилог на вашиот простор.Секое Дрво ѕид уметност е 100% рачно изработени во Канада на Природни борови дрва, со користење на највисок квалитет на мастило која нема да избледи со текот на времето.Достапни во differents големини - Ориентација : ПЛОШТАД - Предмет : Мода Тип : Дрво Ѕид Уметност, Ликовната Уметност, Дрво Ликовна Уметност, Печатење на Плоча - ќе Пристигне подготвени да висат на ѕидот со бесење комплет вклучени - Материјал : Направен со 100% природни борови дрва - Стил : Традиционална - Број на Парчиња : 1 - Врамени : Врамени - Боја : Розова Овој оригинален дрво уметност се вклопува и во селски decors како и современите простори.На woodgrain детали површини малку преку боите на дизајн, додавање на автентична дрво карактер на вашиот уметнички дела.Овој ѕид уметност е директно печатени на дрво користејќи супериорен квалитет 6 Боја УВ мастило, обезбедување на импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерна, како и традиционалните ентериери.Природни зрна сорти на секој панел на дрво создава навистина оригинална дрво уметност што го прави фокусна точка на секоја соба.За жал, модерен земе на дрво ѕид уметност.Откако обично ѕид уметничко дело, најде само во рустикален или farmhouse стил оркестарот прилагодувања, ова дрво ѕид уметност лесно ќе се вклопат во дури и најпознатите современи дизајни.Прекрасен прилог на било кој дом или канцеларија, овој круг ѕиден часовник е направен од 100% цврсто дрво.Тоа е природен зрнеста дрво заврши создавање на елегантни рустикален изглед.Овој ѕиден часовник доаѓа целосно подготвен да висат на ѕидот.Едноставно внесете го "АА" батерија вклучени со вашата нарачка.Со својата малку видливи дрво жито се појавува преку бои и sleekly заврши рабови, тоа е прекрасен избор за секоја соба во вашиот дом или канцеларија, се тоа традиционални или модерен простор.Како и секое парче дрво природни зрна разлики од наредниот, секој од овие дрво ѕид уметност е навистина уникатна прилог на вашиот простор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите