.

.

50 Парчиња (25 Пар) не ' Рѓосувачки Челик Leverback Обетки Круг француски Кука Earwires Наоди со Отворен Циклус за Earring Одлуки - 13 x 15 mm

50 Парчиња (25 Пар) не ' Рѓосувачки Челик Leverback Обетки Круг француски Кука Earwires Наоди со Отворен Циклус

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 50 парчиња (25 пар) leverback обетки earwire, доволни количини за задоволување на вашите секојдневна употреба за earring одлуки.ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН Leverback обетки со лесен-отворете отворот ви овозможува лесно да додадете beaded dangles, синџир или pendant да се направи уникатен стил капка обетки.ЛЕСНО ДА се НОСИМЕ Овие leverback обетки се лесно да се отвораат и затвораат, се разликуваат удобен за носење и да не ги повредат вашите уши.ЕДНОСТАВЕН, НО МОДЕРЕН Овие убави earring куки ќе им даде на вашиот обетки крајната допир на убавина, елеганција и квалитет.КРЕИРАЈ СВОЈ EARRING Со овие мазна француски earwires компоненти, што може да се прошири на вашиот дизајнирање потенцијал и лесно претворете го вашиот омилен шарм или монистра во обетки.Спецификација : : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина : за 13mm широк, 15mm долго Количина : околу 50 парчиња (25 пар) Карактеристики : француски leverback обетки.Се создаде нов пар на класични обетки за секој мода.Snap назад за безбедност, обетки не може да падне и да се изгуби, удобен за носење.Овие работеше одлично за вашата earring проекти, лесно да се одговараат со различни beaded dangles, синџир или pendant.Пакетот Вклучува : 50 Парчиња (25 Пар) Leverback Обрачот Обетки .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите