.

.

Earring Грбот Earring Backings Куршум Earring DIY Занает Накит Додатоци Студ Earring Назад (Стил 01)

Earring Грбот Earring Backings Куршум Earring DIY Занает Накит Додатоци Студ Earring Назад (Стил 01)

мислење на клиентот:

DEN 150.00
Достапност
Во достапна форма

8 стилови earring грб, Постојат гума earring грб, куршум спојки earring грб со подлога, пеперутка форма earring грб, доволно за вашето слободно и замена, се задржи долго време се користи за да го замени вашиот изгубени или искинати еден.Овие Earring Грбот се изработени од високо квалитетен мека гума, метал и пластика.Тоа е килограми, не-токсични, лесни.На практичен случај го прави оние earring грбот лесно да се биде storaged во вашите чанти, салон или фиока, во случајот на исчезнатите.Безбедност earring грбот се направени од јасно силиконска гума, метал и пластика, свитливи и удобен за носење, мал и лесен, безбеден.Со корисна случај, огромен бонус и удобен.Топло Забелешка : Earring безбедност backings се мали накит одлуки додатоци & резерви.Earring Грбот Earring Backings Куршум Earring DIY Занает Накит Додатоци Студ Earring Назад.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите