.

.

200 Парови Moldex 6604 Sparkplugs за Еднократна употреба на Уво Plug Uncorded NRR 33

200 Парови Moldex 6604 Sparkplugs за Еднократна употреба на Уво Plug Uncorded NRR 33

мислење на клиентот:

DEN 803.52
Достапност
Во достапна форма

100% ПВЦ-Слободни.Највисок независно тестирани NRR 33. Екстра-мека, низок притисок пена за удобност и одговара.Заострените форма за лесно вметнување и отстранување.Обликувани за да ги собере, дури и многу мали уво канали.Moldex Sparkplugs Earplugs се направени на екстра-мека, екстра-светлина пена.Нивните заострените форма лесно се вклопува во ушниот канал, и заптивки нежно и удобно без притисок.Тие се толку удобно ќе заборавајте да сте облечен earplugs.На намалување на шумот е оценет на 33 db.Дизајн : Конусни, NRR : 33, Безбедност Тип на Производ : Uncorded Earplug, Користење : за еднократна Употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите