.

.

Намалување на шумот earplugs-2 Пара на Обновливи Флексибилни Силикони Soundproof earplugs, Погоден за Спиење, ' Рчењето, Концерти, Патување, Студирање ,30dB Највисок NRR--Црна, црвена

Намалување на шумот earplugs-2 Пара на Обновливи Флексибилни Силикони Soundproof earplugs, Погоден за Спиење,

мислење на клиентот:

DEN 526.80
Достапност
Во достапна форма

Висока верност уво приклучоци – професионална одделение слух за заштита на уво приклучоци достави јасни, супериорен уво заштита со намалување на штетните decibel нивоа, без компромитирање на квалитетот на звукот.Овие уво приклучоци ви овозможуваат да се слушне и да се комуницира јасно.Ultiamte удобност – Бучава поништување на уво приклучоци вклучуваат 3 пар на ултра-меки силиконски совети во S, M, L за целиот ден, удобност и сит се вклопуваат.Овие невидливи Слух за заштита на уво приклучоци ќе се вклопи во секој е уво, тие се одлични за мажите и жените.Покрај тоа, таа може да биде еднократно, само измијте ја во топла вода и потоа може да се користи повторно многу пати.Ефикасна Редукција на Шум – Повеќенаменски earplugs : музичари уво приклучоци, тинитус помош, уво заштитници од бучава за работа, градежни уво заштита, мотоцикл earbuds, концерт earplugs, медитација, звук блокирање, фокус, тапанари, спортски настани или голема за секој, со чувствителност на бучава.го заштитите вашиот слух во која било средина.Стилски изглед - Спиење earplugs може да обезбеди до 30db намалување на шумот, додека ергономски дизајн, исто така, носи екстремни одговара и удобност, и боите се насочуваат, значи дека вашиот сон, исто така може да се одрази на вашата личност.Нема странски тело сензација - Бучава поништување на earplugs со меки силиконски материјал лесна за видови на кожа, нема да предизвика алергиски реакции, нежен допир чувство може да даде вашите уши максимална удобност, подолго носење не предизвикува иритација или притисок и болка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите