.

.

Не се применуваат Динамичен Возачи HD Супер Subwoofer HiFi Слушалки Жичен Тешки Бас Намалување на Шумот Спортски Слушалка Игри Earbuds

Не се применуваат Динамичен Возачи HD Супер Subwoofer HiFi Слушалки Жичен Тешки Бас Намалување на Шумот Спортски

мислење на клиентот:

DEN 53.28
Достапност
Во достапна форма

1. HD шест-core динамичен прстен HIFI слушалки.Квалитетот на звукот е јасно дефинирани. 2. 3 D опкружувачки звук е извонредна, на treble е транспарентна, и бас е моќен. 3. Компактен дизајн, без дополнителни бои, без дополнителна декорација, многу стилски и може да се стави на вашата маса. 4. Посебни крива облик прави заградата постабилна. 5. Удобни и стилски, со посебен обработени рабови и укажа совети, што ќе ви овозможи да се допре.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите