.

.

UOKNICE ФУСТАН Опремени со Earmuff Кожа со L и R Слушалка Ракав Слушалки Маска

UOKNICE ФУСТАН Опремени со Earmuff Кожа со L и R Слушалка Ракав Слушалки Маска

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

♫【КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ】Оваа уво перници за полнење погоден за вашите слушалки.Професионални го замени поставете ги споделите со вашите слушалки имаат НОВ ИЗГЛЕД!. ♫【МАТЕРИЈАЛИ】Високо квалитетни протеини кожа натпревари мека мемориска пена создавање долготрајна удобност.Професионален-квалитетен материјал кој е кожата-пријателски, дише, високо флексибилни и отпорни на сува пукаат.Врвен изработка дава мазна површина што нема да му наштети на вашето уво и го прави можно подолго користење. ♫【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】димензиите исто како оригинали уво влошки.Не треба повеќе да инсталирате дополнителни алатки.Таму е да се носат отпорни СТП кожна торба доаѓаат со earcups за лесни за складирање.Овие влошки го продолжи животот на совршено работи слушалки!. ♫【БУЧАВА ПОНИШТУВАЊЕ на ПЕРФОРМАНСИ】Поголема густина на мемориска пена, мека и еластична, може да се изолира звучи совршено од животната средина додека подобрување на вашето слушање искуство; На earcover се направени од soundproof материјал и подобро да го намали звукот на истекување и да се постигне силна. ♫【УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ на Krone】Ние инсистираат создаде врвен квалитет замена слушалки earpads!наплата пријателска услуга.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања и сугестии за овој производ. 1. Ултра лесна тежина : тоа е тежината е многу светлина и доволно мали,што едвај можат да го забележи тоа, додека во внатрешноста на вашето уво. 2. Побрзо брзина за конекција : Bluetooth 5.0 технологија може да ја подобри Bluetooth конекција брзина и опсег. 3. Лесно да се носат : Овој производ е пренослив големина, па затоа многу е лесно да се носат.Опис : Овој производ е погоден за употреба како дневен безжични слушалки.Спецификации : Полнење оддел моќ : 300 MAH Еден уво полнење : 6 пати време на Мирување : 40 H време на Разговор : 4 H Пакет се Вклучени : 1pair слушалки 1xcharging кутија Забелешки : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. 2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите