.

.

Bluetooth 5.0 Безжични Слушалки Earbuds HD Стерео Звук Автоматска Редукција на Шум во Уво Airbuds IPX6 Водоотпорен Спортски Слушалки [со Airpod Силикони Заштитни случај] за iPhone/Андрои

Bluetooth 5.0 Безжични Слушалки Earbuds HD Стерео Звук Автоматска Редукција на Шум во Уво Airbuds IPX6 Водоотпорен

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Bluetooth 5.0 чип】моќен Bluetooth 5.0 чип ви обезбедува со повисок квалитет искуство. 15 метри (50 FT) ултра-широк опсег и стабилна врска, нула задоцнување, ниска потрошувачка на енергија, безжичен earbuds нема да се појави искривени или прекината.Високо компатибилен безжичен earbuds може да биде беспрекорно поврзан со било кој уред.Затоа, без разлика дали се слушате музика или играат игри, ќе се добие повисок искуство!. 【Активни Намалување на Шумот】безжичниот earbuds се опремени со активен бучава намалување на чипови.Надворешно сензори компонента активно ги детектира надворешен шум, додека на увоз за сензори може да се компензира останатите бучава, а со тоа остварување на вистински намалување на шумот.Оптимизација на високи, средни и ниски аудио на концентриран извор на звук, и да уживате во lossless квалитет на звукот.Можете целосно да учествуваат во музиката, објави и повици.Да ви донесе навистина извонредно квалитетен звук искуство. 【Лесен Допир Контрола&IPX6 Водоотпорен】Безжична earbuds имаат вградено во допир сензори и високо-препознавање на допир софтвер, кој може ефикасно да се намали misoperation или неточни допир.Full touch, не физички копчиња, лесно да се префрлите песни со едно копче, одговор/откажам повици.IPX6 водоотпорен ниво може да се спречи слушалки Оштетени од дожд и дожд, тоа е издржлив и се погодни за било авантура активности.Многу погодна за фитнес, паркинг (надворешен спорт, и работи. 【Преносни полнење случај】еден слушање време може да биде до 5 часа.Со приложените преносни полнење кутија со голема моќ складирање, тоа може да обезбеди безжичен earbuds со 6 полни пати, и безжична earbuds може да се користи најмногу до 30 Часа.Полнење кутија е лесен, без разлика Дали сте на патување, патување или со користење на безжична earbuds во конференциски повик, ќе ви обезбеди со континуиран искуство.Тоа ќе биде вашиот прв избор за време на патување или патување. 【Едноставна и брза конекција】 Само извади безжична earbuds од полнење кутија, тие автоматски ќе се спарите со едни со други, вие само треба да го изберете поврзувањето на уредот (на следниот пат кога ќе се земе од слушалки, слушалки автоматски ќе се поврзе на вашиот уред).Поддршка на Една или binaural употреба.Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме контактирајте со нас.Ние обезбедуваме 7 X24 онлајн услуга за клиентите.Новиот Bluetooth 5.0 Активен Бучава Отказ Безжична Earbuds Прва класа удобност: безжичниот earbuds се направени од ултра-лесен материјал, со еден earbud на само 3 грама.Дури и ако носиш нив по цел ден, ушите нема да чувствувате непријатност или болка, обезбедување на вас со прва класа удобност искуство.Smart допир копчиња : Еден-клик операција Музика плеј / пауза, се префрлите песни.Повик Одговарање / Откажам.Повика siri, Google Асистент.Спецификации : ✔ име на Производ : TWS безжична earbuds✔ Bluetooth верзија : V5.0 + EDR✔ Безжичен опсег : 50 стапки (15 метри)✔ капацитетот на Батеријата : 65 m Ah (една слушалка), 650 m Ah (задолжен кутија)✔ Музика и повик : 4-5 часа на располагање✔ Долго време во мирување : времето на мирување до 7 дена "Лесна работа" Отворите за полнење случај и да ги отстрани Earbuds, на Earbuds ќе се вклучи автоматски.По чекање за 3 секунди за Earbuds за да се спарите, IOS систем уред ќе биде вметната во спарување прозорец.Само одберете ја конекцијата.При спарување со друг систем уреди, отворете Bluetooth прилагодувања за пребарување за Bluetooth име и притиснете го Поврзете со Bluetooth.*По спарувањето, безжични Earbuds ќе остане во мирување.**Откако спарени, откако е вклучена Bluetooth earbuds автоматски ќе се поврзе на вашиот мобилен уред.* Производи вклучуваат : Bluetooth безжична earbuds Преносни полнење case Silicone заштитни случај за полнење case Charging cable User прирачник .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите