.

.

Neckband Bluetooth Headphones丨Bluetooth V5.0 Neckband Слушалки, 10 мм Возачи,Кристално Јасно Повици со CVC6.0,Микрофон HD Стерео Sweatproof во Уво Earbuds за Салата Работи Тренингот (Розова, Една Големи

Neckband Bluetooth Headphones丨Bluetooth V5.0 Neckband Слушалки, 10 мм Возачи,Кристално Јасно Повици со CVC6.0,Микрофон

мислење на клиентот:

DEN 3597.60
Достапност
Во достапна форма

【10 Часа Ултра-Долго траење на Батеријата】 Со животниот век на батеријата до 10 часа и времето на мирување на 240 часа на едно полнење,слушалки имаат доволно енергија, не треба да се грижите за слушалки работи надвор од власт кога ќе се применат, mountaineering, слушање и игри, направи да се фокусира на вежбање, и ослободете го вашиот потенцијал. 【Лесно Операција за Мултифункционален Копчето】Дизајн со механичка контрола клучни и мулти-копче за функција, да се постигне било која од функциите во вашата волја.Не само што може музика контрола, повик контрола, гласовен асистент ги задоволат вашите дневни потреби, но исто така и со последниот број redial функција, кој ви овозможува да се поврзете со телефонски број, без reopening телефонот, кој е лесен и брз.Ве молиме однос на-Производ водичи и документи. 【Ниска Латентност & Fast& Стабилна Конективност】 Вграден Bluetooth 5.0 чип, појак сигнал, и високо пренос на ефикасноста.Тоа може брзо да се поврзете на претходно спарениот уред по моќ.Помала потрошувачка на енергија е доволно да го забрза вашиот тренингот на целиот ден.Музика и повици се обидувале да нула латентност, појасни звуци, постабилна повици, совршено постигнување на синхронизација на аудио и видео. 【Автентични Намалување на HIFI Звук】 Поддржува A2 DP, AVRCP, HFP, ASP репродукција.Вокалите се јасни и природни, квалитетот на звукот е повеќе продорен, што ќе уживате во стабилна и јасен повик, јасна и реална квалитет на звукот, како on-сајт, длабоко и зголемените бас, презентирање на вас со извонредна слушање искуство. 【IPX7 Водоотпорен】Ергономски уво куки, доаѓа во три големини да се вклопи вашето уво канали.Удобно и сигурно neckband дизајн го прави да се ослободи од проблемот на заплет на слушалка кабелот.IPX7 водоотпорен, вежба по случаен избор, без страв од пот и дожд.Опремени со carabiner и складирање торба, совршена за трчање, велосипедизам, mountaineering, фитнес и слично.Headphone функции : ја прилагодите јачината на звук, префрлување песни, одговори на повик, одбивање на повици, откажам повици, Bluetooth репродукција, мемориска картичка вметнување, Bluetooth конекција,за Моќност : DC5v/200ma1 headset Use време : 38 hours Bluetooth верзија : Bluetooth V5.0 Transmission далечина : 10 meters Headphone конфигурација : 10mm Noise намалување : CVC6.0 Voice прашува : support1 X Manual1 X USB податочен cable Ensure 100% удобно се вклопуваат, особено кога ќе се џогирање, возење велосипед, остварување, и останување дома или office Battery капацитет : 280m Ah литиум battery Built-во 280m A батеријата, Bluetooth опсег до 10 M Bluetooth конекција Овие Bluetooth earbuds користат флексибилни и издржливи силикони neckband, мерење само 30g, 80% полесни од било кој друг neckband слушалки, можеби дури заборавајте да ги носи!Направена од ултра-лесни силикон, тоа е многу лесно да се носат и удобно во текот на денот.Време на полнење : 2-3h4 X уво капа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите