.

.

Bluetooth 4.1 Безжични Слушалки на Коскената Спроводливост Стерео Слушалки Спортски Слушалки Универзална Раце Бесплатно Возење Слушалка Earbuds со Микрофон 1Pcs (Црна)

Bluetooth 4.1 Безжични Слушалки на Коскената Спроводливост Стерео Слушалки Спортски Слушалки Универзална Раце

мислење на клиентот:

DEN 883.20
Достапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ♪♬ЕДЕН УВО КУКА ТИП на СЛУШАЛКИ - Мали и прикриена, поудобно.е многу лесна, безболна, облечен во долга употреба, најновите концепт ергономски дизајн целосно се вклопуваат надвор од auricle. ♪♬ГОВОРНИКОТ ЕДИНИЦА Е НАДВОРЕШНО - Звучникот е блиску до уво, но тоа не е во внатрешноста на увото.Тоа ќе помогне да се слуша на околината во исто време, нека ви го задржи безбедност за велосипедизам, трчање, возење и повеќе преносни за бизнис, работа. ♪♬УДОБНОСТ НОСИ - Бидете слободни да изберат размена вашиот лево и десно уво носи.Компатибилна за i OS, Android, ВП систем, додека уреди имаат Bluetooth, тоа може да се користи. ♪♬ЈАСНО ПОВИК И големо QULITY - Користење на CVC6.0 + DSP аудио обработка двојно намалување на шумот на технологија за да се подобри квалитетот на звукот.Вграден-во со високи перформанси литиум батерија, 4 часа континуирана игра, 4 часа континуирана повик, 1.5 часа брзо полнење.И имаат интегрирана копчиња, глас го поттикнува, електрична енергија екранот и други функции. ♪♬УДОБНО ДА се НОСАТ - Вграден Bluetooth 4.1, силни перформанси, ниска моќност дизајн, појак сигнал.Внатрешната слушалка е тенка, не се притисне на уво, и е удобно. ❤️Безжична Osteocon ductive Слушалки со Bluetooth Слушалки со Bluetooth 4.1 Слушалки Слушалка Стерео приклучок за Слушалки ❤️Функција : ❤️ ЕДЕН УВО КУКА ТИП на СЛУШАЛКИ - Мали и прикриена, поудобно.е многу лесна, безболна, облечен во долга употреба, најновите концепт ергономски дизајн целосно се вклопуваат надвор од auricle. ❤️ ГОВОРНИКОТ ЕДИНИЦА Е НАДВОРЕШНО - Звучникот е блиску до уво, но тоа не е во внатрешноста на увото.Тоа ќе помогне да се слуша на околината во исто време, нека ви го задржи безбедност за велосипедизам, трчање, возење и повеќе преносни за бизнис, работа. ❤️ ЈАСНО ПОВИК И големо QULITY - Користење на CVC6.0 + DSP аудио обработка двојно намалување на шумот на технологија за да се подобри квалитетот на звукот.Вграден-во со високи перформанси литиум батерија, 4 часа континуирана игра, 4 часа континуирана повик, 1.5 часа брзо полнење.И имаат интегрирана копчиња, глас го поттикнува, електрична енергија екранот и други функции. ❤️ Bluetooth Стандард : V4.2 ❤️ Пренос на далечина : 10m ❤️ Bluetooth Профили : HSP1.2、HFP1.6 、A2 DP1.3、AVRCP1.5、D11.3 ❤️ Игра time : 4 часа ❤️ Повик времетраење : 4 часа ❤️ Време во Мирување : До 160 Часа ❤️ Полнење Време : околу 1,5 часа ❤️ Капацитетот на Батеријата : 75m Ah ❤️ Безжична frenquency : 2.4 GHZ ❤️ Материјал : Пластични ❤️Пакет Вклучуваат : ❤️ 1 buc X Bluetooth 4.1 Слушалки ❤️ 1 buc X Полнење кабел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите