.

.

MightySkins Сјајни Сјај на Кожата за Skullcandy Sesh Вистински Безжична Earbuds - Зелена Пламен | Заштитна, Трајни Висок Сјај Сјајот Крај | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промен?

MightySkins Сјајни Сјај на Кожата за Skullcandy Sesh Вистински Безжична Earbuds - Зелена Пламен | Заштитна,

мислење на клиентот:

DEN 619.44
Достапност
Во достапна форма

ВИСТИНСКИ СЈАЈ ЗАВРШИ - Овој уникатен сјајот заврши додава искра и сјајни сјај на оваа висока дефиниција дизајн со истиот живописни бои и издржливост си дојден да се очекува од Mighty Skins.ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНД : Покажат свој уникатен стил со Mighty Skins за вашиот Skull Candy Sesh Вистински Безжична Earbuds!Не ми се допаѓа Зелени Пламен Дизајн?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите Skull Candy Sesh Вистински Безжична Earbuds ќе биде единствен што ќе се!.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашиот Mighty Skins винил decal лесно & со прецизност на вашиот Skull Candy Sesh Вистински Безжична Earbuds благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНД : Покажат свој уникатен стил со Mighty Skins за вашиот Skull Candy Sesh Вистински Безжична Earbuds!Не ми се допаѓа Зелени Пламен Дизајн?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите Skull Candy Sesh Вистински Безжична Earbuds ќе биде единствен што ќе се!.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд, Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во Вест Палм Бич, Флорида.Воведување на Сјајот Кожи Со Печатени HD Дизајни Само Од Mighty Skins We сме горди да се воведе нашиот нов Сјај на Кожата линија која се одликува со full HD печатени дизајн со единствена сјајни сјајот заврши.Дали Сакате На Вашиот Skull Candy Sesh Вистински Безжична Earbuds Да Изгледаат Различно Од Останатите?Ти си во право место, бидејќи имаме токму она што го барате!Оваа кожа е совршен начин да се покаже исклучите вашиот стил!Или со стотици други Mighty Skins дизајни, можете да бидете сигурни дека да се најде еден кој ќе ви се допаднат, и која ќе ви ја покаже исклучите вашиот уникатен стил!Дали Сакате Да Го Заштитите Вашиот Skull Candy Sesh Вистински Безжична Earbuds?Со Mighty Skins вашиот Skull Candy Sesh Вистински Безжична Earbuds е заштитена од гребење, dings, прашина, прсти, и ја носат и солза на секојдневна употреба!Покријте ја Skull Candy Sesh Вистински Безжична Earbuds со една убава, стилски decal кожата и чувајте го заштитени во исто време!Лесно да се примени, и лесно да се отстрани без било леплива остатоци!Направете ја вашата омилена опрема изгледаат како нови, и да се издвоите од толпата!Цел Со Доверба - Задоволство Загарантирани!Mighty Skins се издржливи, сигурен, направени во нашата држава-of-the-art производство објект во U. S. A., и поддржани од страна на нашите гаранција за квалитет!Детали за производот : • Винил decal налепница • НЕ Е ТЕШКО СЛУЧАЈ • Сјајни Сјајот Заврши • Ултра-Тенок, Ултра-Трајни, Отпорни на Дамки • Стотици различни дизајни • Skull Candy Sesh Вистински Безжична Earbuds не е вклучена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите