.

.

XIUXIU RainYun DVI Атарот Приклучок Конектор Виртуелен Приказ Обезглавени Дух Екранот Емулатор Одговара Обезглавени 2560 X 1600 @60hz Екранот DVI Приклучок Адаптер Користат Флекс

XIUXIU RainYun DVI Атарот Приклучок Конектор Виртуелен Приказ Обезглавени Дух Екранот Емулатор Одговара Обезглавени

мислење на клиентот:

DEN 936.00
Достапност
Во достапна форма

Искусни дизајн и издржлив материјал за Висока фреквенција и ниска слабеењето. 1. Решавање на проблемите како што се престане да работи за без причина, додека рударство и неработни графичкиот процесор. 2. Работи со Windows, OSX, Linux и само за сè друго Ултра-компактен. 3. Низок Профил Дизајн Поддршка Plug and Play, Топла Приклучокот не Бараат движечки сили, поддршка на сите системи. 4. Овозможува висока резолуција, GPU забрзан remote desktop.Функција : 1. Решавање на проблемите како што се престане да работи за без причина, додека рударство и неработни графичкиот процесор.2. Работи со Windows, OSX, Linux и само за сè друго Ултра-компактен.3. Низок Профил Дизајн Поддршка Plug and Play, Топла Приклучокот не Бараат движечки сили, поддршка на сите системи.4. Овозможува висока резолуција, GPU забрзан remote desktop.5. Делува како атарот приклучок за употреба со GPU задачи како што се крипто валута рударски Работи одлично со Виртуелен Десктоп на Oculus Судир & HTC Vive.6. Поставување на резолуцијата на екранот како повисока вредност, додека контрола на компјутер во рамките на далечинскиот состојба, наместо на поставување на минимална резолуција под празен екран состојба.Поддржани резолуции : 2560*[email protected]@[email protected]@[email protected] [email protected]@[email protected]@[email protected] Product Димензија : 2.2*1.5*0.5 in Package Димензија : 4.7*4.3*0.4 in Net Тежина : 0.36 OUGross Тежина : 1.08 ОУ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите