.

.

Wulofs Жените Tankini Бански Секси Резервоарот на Врвот Ретро Печатени Костим за капење со Шорцеви Две Парче Костим за Капење

Wulofs Жените Tankini Бански Секси Резервоарот на Врвот Ретро Печатени Костим за капење со Шорцеви Две Парче

мислење на клиентот:

DEN 122.16
Достапност
Во достапна форма

Wulofs е посветена на создавање на повеќето удобно, чисто и стилски облека дизајн.Ве молиме да веруваат во нас.Ниска цена и со висок квалитет се бренд операција насока.НАПОМЕНА : големина на нашите бански е редовна, ве молиме погледнете на Нашата Големина на Табелата (Не Големина Шема) за да го изберете ја вашата големина пред да купите.Со било какви дополнителни прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Висок квалитет наПрави голем дар за вас во текот на летото.Еластична затворање.Материјал : Полиестер, Spandex, високо-квалитетни, кожата-пријателски, мека и дише материјал.Прилагодливи ремени за подобро да одговара, отстранлив поместена push-up градници за дополнителна поддршка и форма.Жените Chiffon Блуза Чиста Пливаат Костим за Капење Жени Секси Долг Фустан од Чипка Чиста Gown Види Преку Кимоно Облека на Жените Секси Тенка Мрежа Долг Ракав Вратоврска Пред Костим за капење Пливаат Плажа Макси прикријат се Облекуваат Жените Костим за Капење прикривање на Печатење Kaftan Плажа Макси Фустани Покрие Прозорци за костими за капење Жените Пливаат Coverup Преголеми Шарени Beachwear Женска Флорални се Врзуваат Половината Лето Плажа Заврши прикривање на Макси Здолниште Женска Секси.Исклучување Рамо Висока Половината Костим за Капење Женска Висока Waisted Бикини Поставите Врзување Чвор Висок Пораст Две Парче бански костуми perfect Капење на Жените Пренослив Рака Заврши Подлога Дрзок Висока Половината Бикини Поставите Костим за капење Жените Tankini Висок Врат Оглавник Стомак Контрола Костим за капење Жени Висока Намали Bandeau Тропски Лист Печатени Strapless бански костуми perfect Бикини Поставување на Жените Skirted Бикини Дното Висока Waisted Shirred Пливаат Дното Кавга Пливаат Здолниште Жени Висока Waisted Костим за капење Flounce Бански Racerback Гроздобер Две Парче.Жените Лето Туника Фустан V Вратот Секојдневен Лабава Flowy Замав Промена Фустани женски Костим за капење на Плажа Cover Up Кошула Бикини Beachwear Костим за Капење на Плажа Облечи Жените Лето Бикини Костим за капење на Плажа Бански прикривање на Жените Лето Секојдневен Лабава Облека Плажа Cover Up Долго Cami Макси Фустани Плажа Костим за капење, за Жени Ракав Coverups Бикини прикривање на Жените Костим за Капење Покритие за Плажа, Базен Бански Капчиња Фустан.Бански ќе направи да се чувствувате посигурни и да стане повеќе поставен во вашиот одмор.Повод : Одлична за Одмор, Плажа, Базен Партија, Пливање, воден Парк, Сончање и Сурфање Облека Нега : Рака мие recommand,хлор,Ниско ниво на Железо Вистински да го големина.Ве молиме погледнете го големина detials во опис,доколку не се сигурни дека ве молиме цел еден големина нагоре.Големина информации : Азија Големина : S НАС Големина : 0-2 Првенство : 30 A/30 B/32 AA/32 A/32 B Биста : 68~84cm/26.7"~33" Половината : 68~72cm/26.7"~28.3" Азија Големина : M НАС Големина : 4-6 Првенство : 32 C/32 D/34 AA/34 A/34 B Биста : 72~88cm28.3"~34.6" Половината : 72~92cm/28.3"~36.2" Азија Големина : L НИ Големина : 8-10 Првенство : 34 C/34 D/36 A/36 B Биста : 76~92cm/29.9"~36.2" Половината : 76~96cm/29.9"~37.7" Азија Големина : XL НИ Големина : 12-14 Првенство : 36 C/36 D Биста : 80~96cm/31.4"~37.7" Половината : 78~98cm/30.7"~38.5" Азија Големина : XXL НИ Големина на : 16~18 Првенство : 36 D/36 E Биста : 84~106cm/33"~41.7" Половината : 80~100cm/31.4"~39.3" Белешки 1.Големината може да биде 1-2cm/1 инчен неточноста поради рака мерење; Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликата заради светлосни ефекти и следење на прилагодување, ви благодариме за разбирањето! 2.Ви благодариме за вашата поддршка и ние ќе се потрудиме да биде на услуга за вас.Посакуваме да имате пријатен шопинг искуство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите