.

.

RJ45 Внатрешно Спојка, RJ45 Спојка, Мрежа Спојка за Cat7/Cat6/Cat5e/cat5 Етернет Кабел Extender Конектор - Женски Женски, Црна 6 Pack

RJ45 Внатрешно Спојка, RJ45 Спојка, Мрежа Спојка за Cat7/Cat6/Cat5e/cat5 Етернет Кабел Extender Конектор - Женски

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

RJ45 спојка се користи за поврзување на две машки ethernet кабли заедно и да се прошири на должината на етернет кабел.Мрежа Спојка ги исполнува Категорија 6 перформанси, минлив исхемичен напад/ОВЖС 568-В. 2 Потврдена, FCC, Ro HS Согласност. 8 P8 C женски женски ethernet спојка џек е компатибилен со Cat6/Cat5e/Cat5 мрежен кабел.Ethernet Спојка врска е цврста, не е лесно да се падне, погоден за сите видови на места, answer : ___________________________ note : не е водоотпорен.Брзо расте : Ethernet спојка може да го забрза до 10 gigabite за поврзување етернет кабел.Боја : RJ45 Спојка црна 6 pack.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите