.

.

Американскиот Стандард 215DA004.021 Кадетската Про 1.6 GPF 2-Парче Круг Пред Тоалет со 12-во Груба-во, Коска

Американскиот Стандард 215DA004.021 Кадетската Про 1.6 GPF 2-Парче Круг Пред Тоалет со 12-во Груба-во, Коска

мислење на клиентот:

DEN 988.80
Достапност
Во достапна форма

Карактеристики на Кадетската Испирање Систем.Стаклестото кина.Ниска потрошувачка (6. 0 LF/1. 6 gph) тоалет.Трговија ексклузивни резервоарот.Моќ за Миење на rim струже сад со секоја рамна.Опис на производот Оваа ниска потрошувачка тоалет од нашата трговија-само Кадетската ПРО линија нуди професионалци голема вредност, цена и перформанси.На Кадетската Испирање Систем и Моќ Миење на rim се обезбеди моќен рамна и супериорен сад за чистење во секое време.Нејзините Некогаш Чиста површина останува почиста, подолго.Доаѓа со EZ-Инсталирање Алатки.Карактеристики на Кадетската Испирање Систем.Стаклестото кина.Ниска потрошувачка (6. 0 LF/1. 6 gph) тоалет.Трговија ексклузивни резервоарот.Моќ за Миење на rim струже сад со секоја рамна.Робустен метал патување лост & метал месо тело пополни вентил.Вклучува EZ-Инсталирање Алатки, со боја на натпреварот сад капи.Некогаш Чисти површината вклучени.Преголеми 3-во рамна вентил.Целосно глазирани 2-1/8-во tramway. 12-во (305mm) груб-во.Дарежлив 9-во х 8-во вода површина.Хром финиш патување рачката е обезбеден. 1, 000g Мапата резултат на 1. 6 gph. 5 година .Од Производителот Американски Стандард Тоалет - Cadet Про Rf Комбо L/Седиште Бон.Колекција Име : КАДЕТ.SIOP Категорија : Chinaware Други Комбинација Станбени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите