.

.

Babibob Дома DVD Складирање Кеси Постави на 6 - Транспарентен ПВЦ Медиуми за Складирање Држи До 210 Dvd - /Цд-а/Blu-ray/Видео Игри Организатор со Патент Затворање & Вршење на Рачк?

Babibob Дома DVD Складирање Кеси Постави на 6 - Транспарентен ПВЦ Медиуми за Складирање Држи До 210 Dvd - /Цд-а/Blu-ray/Видео

мислење на клиентот:

DEN 887.76
Достапност
Во достапна форма

【Голем Капацитет】BABIBOB 6-пакет ДВД случај може да се одржи вкупно 210 Двд-а.Секој DVD складирање мерки 20.5" X 8.38" X 6.25", има 35 филмови секој.Тоа исто така може да се користи за да се соберат Blu-Ray дискови, филмови, медиумите, PS4 видео игри и VHS касети.Чувајте вашиот дом организира добро и да се заштити вашата омилена музика/movie free од гребнатини и прашина. 【Премиум Квалитет】Овој DVD Носителот направени од премиум Оксфорд Ткаенина и издржливи транспарентен ПВЦ.Вашиот Двд-а може да бидат јасно видливи преку торба. 【Преносни & Трајни】Babibob dvd организатор е лесен и тоа е засилен на менувачот, што можат да носат ги има насекаде.Однесете го до вашиот пријател е дома слободно и споделување вашите скапоцени медиуми заедно.Премиум квалитет направени го користите за години. 【Се задржи Вашиот CD/Dvd-ја Организира】Нашите медиуми за складирање кантите се поделени на три дела, изработени вашиот медиуми продавница нареди.Тоа е отпорен на вода, заштита на Двд-а од гребнатини, нечистотија и влага.Можете да оџакот на полица, ја стави во плакарот или слајд под креветот. 【Мулти-функција за Складирање Торба】DVD случај не може само да се продавница Двд,Цд-а,Blurays и PS4 видео игри, исто така, совршен за чување на други елементи, како марами, ракавици, книги,детски играчки, пешкири, облека, ќебиња и повеќе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите