.

.

Лесно VHS да DVD 3 Стандард

Лесно VHS да DVD 3 Стандард

мислење на клиентот:

DEN 1055.76
Достапност
Во достапна форма

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, и може да пристигне во генерички кутија.Префрлување на видео од VHS, Hi8 и Video8 филмови на ДВД и да го зачува вашите скапоцени спомени.Тоа е тажен фактот дека вашето богатство дома филмови шут на VHS, Hi8 и V8 ленти ќе се деградира со текот на времето, и помагала да се игра овие ленти може на крајот да исчезне.Roxio Лесно VHS да DVD 3 Плус, го прави лесно да се дигитално зачувување незаменлив спомени за годините што доаѓаат.Земете вашиот видео за да на следното ниво и да се подобри нив со видео намалување на шумот, колор корекција, транзиција ефекти и стабилизирање на тресењето на видеа.Можете дури и да ги претвори во Холивуд стил на Двд-а.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите