.

.

Бизнис Извор Прирачник 3-Дупка Удар

Бизнис Извор Прирачник 3-Дупка Удар

мислење на клиентот:

DEN 4423.92
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Лесен-за-користење дизајн вежби до 300 листови за брз организација.Удар глави се прилагоди за да одговара на повеќето врзива и презентација на сопствениците.Умре-фрлија метална конструкција е издржлив за долго-траен перформанси.Корисна хартија водич им овозможува на лесен хартија сместување за доследно удари.Прирачник три-дупка удар вежби до 300 листови хартија одеднаш за брз, лесен организација.Прилагодливи удар главата конфигурација accommodates повеќето врзива и презентација на сопствениците.Умре-фрлија метална конструкција е издржлив за долго-траен перформанси.Корисна хартија водич им овозможува на лесен хартија сместување за доследно удари.На BSN06525 нуди трајни карактеристики за тешки документ удирање барања.На елегантен дизајн и ергономски лост обезбедува стрес-слободен прирачник за удирање до 300 листови хартија.На здрав, умре-фрлија рамка држи под повторна употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите