.

.

YG-1 Y03I08 1-11/64 Карбид i-Сон Вежба Insert, TiAlN Заврши, 7.7 mm Дебелина

YG-1 Y03I08 1-11/64 Карбид i-Сон Вежба Insert, TiAlN Заврши, 7.7 mm Дебелина

мислење на клиентот:

DEN 1410.96
Достапност
Во достапна форма

Сигурни и точни седишта, што резултира со прецизен повторливост и concentricity.За повеќето челици материјали.Со седиште во Јужна Кореја.Глобален лидер во резен алат, YG-1 е обезбедување на високи перформанси мелници, вежби, славини, и ротари алатки за повеќе од 20 години.Подигнување на натпреварувачки дух и вертикална интеграција ни овозможува да се обезбеди највисок квалитет по најдобра цена.Ова е причината зошто ние го велат, ако тоа не YG-1, тоа не е совршен!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите