.

.

#минсер - Мажите Хаштагот Ултра Мека Качулка Sweatshirt

минсер - Мажите Хаштагот Ултра Мека Качулка Sweatshirt

мислење на клиентот:

DEN 1151.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се ЧУВСТВУВА ОДЛИЧНО - Нашите мажи качулка е изградена од 90% памук и 10% полиестер правејќи го овој една од повеќето удобно и мека дуксери на пазарот.Со своите тешки 9.7 оз губење на тоа држи се чувствуваш удобно и топло во тие ладни услови.ОДГОВАРА И ФУНКЦИЈА - Нашите мажи качулка карактеристики на нормална до големи мажите одговара.Со својот висок-бод густина, џерси-наредени два-ply хауба, двојно-игла coverseamed armholes и корселе и нејзината екстра пространа пред торбичка џеб е изграден за да трае и да биде високо функционален.ГОЛЕМ ДАР - Оваа качулка прави прекрасен подарок за Роденден, Денот на Мајката, Таткото Ден, Божиќ, или било давање на подарок празник.Тоа исто така го прави неверојатни свадба партија подарок за оние диплома или bachelorette партии, канцеларија подарок, подарок за вашиот шеф, или било која друга посебна прилика кога вие само може да треба нешто за да се смеат.КОГА ДА се НОСАТ - Одлично за било какви сегашни или повод, како што се двор работа, кампување, или дури и забавна ноќ на градот, посета на вашиот локален нурне бар, или нешто каде што ќе треба нешто повик сепак елегантен.Оваа мажите качулка карактеристики тешки чувствуваат, мека памучна/поли мешавина крои, и совршен за печатење на логото на сликата.На качулка работи малку на големи страна, па ние дефинитивно препорачувам проверка тоа против нашата големина на табелата.Големина на : Мали | Боја : Црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите