.

.

Аполон 1 XL Duffle (Пастел, Розова)

Аполон 1 XL Duffle (Пастел, Розова)

мислење на клиентот:

DEN 950.16
Достапност
Во достапна форма

Snakeskin анти-нула кожа шема faux кожа.Отстранлив 2 ѕвонење еко-пријателски рамо кожа на рака. 1-начин врвот злато патент затворање на главната преграда.Издржливи внатрешни работи сатен ткаенина.Пространа внатрешност со 6 отвори-топ прегради и 1 патент џеб.Tote Neal, Мајкл Б. Јордан, Питсбург Steelers одбранбен Биг Бен Roethlisberger, Vivica А. Фокс, Young Jeezy, Иднина, Рик Рос, Jada Pinkett Smith, и супер ѕвезда Џенет Џексон.Популарниот дизајнер, кој stitched неговиот прв објекти користејќи ислужени машина за шиење во неговиот подрум во 1992 година, има собрано скоро 30 години на искуство, извори силна семејство позадина и неговите скромни почетоци.На облека гуру трансформира неговиот подрум во простор за лансирање Без Имиња Дизајни, изразувајќи уметност преку модата, и repping на Афроамериканец заедница, чиј идентитет е историски украдени.Нема Имиња постави основата за сопственик на компанија која се врзани во црна борба. "Црна компании не се плашат да се допре на борбата.Црна streetwear дизајнери како пионер Maurice Malone, со неговата Афро-центрични дизајнот, идеи, секогаш инспирирани Бод.Бод ре-измисли себе и стана високо најпочитуван дизајнер по работа со GQ magazine, Netflix, и Тајлер Пери Studios.Тони Rey, ко-основачот на Totes позадина започна во производство и развој на бизнисот, помагајќи им да развијат додатоци за познатиот мало како Зара, Хс.По средбата со Бод во Лас Вегас шоу, двете се здружи за да се воспостави Tote&Носат.Останатото е историја.Брендот основачите веруваат пораката зад Tote&Носат е "убавината на транзиција," поместување на себе, и во вашите соништа, напред во животот.На клиентите кои ќе ги напишам, споделување дека тие се каже на пријатели и семејството за еклектична линија, споделување на љубовта во нивните населби, се нивните вистински инспирации.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите