.

.

NCAA Ајова Hawkeyes Пречка Duffle Торба

NCAA Ајова Hawkeyes Пречка Duffle Торба

мислење на клиентот:

DEN 1199.76
Достапност
Во достапна форма

Голем главната преграда.Мулти џеб организација.Внатрешни работи чевли оддел со отворите за вентилација.Извезени се чувствува applique основно лого.Екран печатени средно логоа.Опис на производот На Пречка е прекрасна торба дека offfers простор и повеќе прегради за да ги собере сите на вашите лични предмети.Погодно за салата, викенд оклопни, или секоја активност која бара пространа торба.Од Производителот На Пречка е прекрасна торба дека offfers простор и повеќе прегради за да ги собере сите на вашите лични предмети.Погодно за салата, викенд оклопни, или секоја активност која бара пространа торба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите