.

.

Валери Madelyn Зима Желби Сина, Сребрена Божиќ Декорација Пакет (2 Предмети) 70ct Мулти Облик и Димензии Божиќ Украси и Сребрена Елка Topper

Валери Madelyn Зима Желби Сина, Сребрена Божиќ Декорација Пакет (2 Предмети) 70ct Мулти Облик и Димензии Божиќ

мислење на клиентот:

DEN 405.12
Достапност
Во достапна форма

Божиќ Оркестарот Вредност Пакет Пакетот вклучува 70ct различен облик и димензии 1pcs пред Осветлена дрво topper.Зимски Желби Сина, Сребрена Тема : Динамичка и хармонична контраст боја украс фестивали во совршен, се создаде чувство на замрзнати зимски и летни расположение сакате.Една мирна и чиста Божиќ чувство.Направете Вашиот Фестивал Раскошна : Направи одличен прилог на вашето Божиќ и празник декорација.Совршен дома декор за разновидниот се прикаже на Божиќ, свадба, ангажман, годишнина, забава, табела centerpieces.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите