.

.

На Hillman Група 1904 Година 6 X 1/2 во. Цинк Рамна Глава Дупчиња Дрво Завртка 60-Пакет

На Hillman Група 1904 Година 6 X 1/2 во. Цинк Рамна Глава Дупчиња Дрво Завртка 60-Пакет

мислење на клиентот:

DEN 174.00
Достапност
Во достапна форма

Земја На Потекло : Кина.Пакет должина : 2.4".Пакет Ширина : 1.3".Пакет Висина : 1.5".Опис на производот На дрво завртки е една нишка формирање завртка со остар нишка на груб терен.Тоа се користи за директно за прицврстување на две дрвени површини.Дрвени завртки имаат мазна месо тело кој им овозможува на завртката да се повлече двете парчиња дрво заедно за тесни заеднички да се спречи дрво од извлекување или разделување.Од Производителот На дрво завртки е една нишка формирање завртка со остар нишка на груб терен.Тоа се користи за директно за прицврстување на две дрвени површини.Дрвени завртки имаат мазна месо тело кој им овозможува на завртката да се повлече двете парчиња дрво заедно за тесни заеднички да се спречи дрво од извлекување или разделување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите