.

.

Дрво Завртка M4 M5 Крстот Вдлабнати Печурки Главата Прислушување Завртки Појачани Сина Поцинкуван Крстот Круг Рамна Глава Дрвени Завртки (Должина : 100pcs, Големина : M4x1

Дрво Завртка M4 M5 Крстот Вдлабнати Печурки Главата Прислушување Завртки Појачани Сина Поцинкуван Крстот Круг

мислење на клиентот:

DEN 667.92
Достапност
Во достапна форма

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола во различни дрво и вештачки материјали.Материјал : јаглероден челик.Површински третман : закорави, сина цинк позлатен.Спецификација : GB/Т. Навој дијаметар : M4 (4mm), M5 (5mm).Навртки може да се користи во различни машини за проекти, како и разни материјали и base.Име на производ : крстот вдлабнати печурки главата само-прислушување завртки поцинкуван крстот круг голема рамна глава дрво screws Material : јаглерод steel Surface третман : закорави, сина цинк plated Specification : GB/TThread дијаметар : M4 (4mm), M5 (5mm)Употреблива должина : 10мм-40mm (не вклучувајќи должината на магнетното главата)Пакување : пластични packing The податоци за повикување само, ве молиме обратете се на вистинскиот производ!Пакетот вклучува : Според вашиот избор!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите