.

.

Yellowbird #6x1-1/4 Пан Главата Плоштадот Дпи-Смазка парична Казна Тема Тип 17 Џеб Завртка - 250 Кт.

Yellowbird 6x1-1/4 Пан Главата Плоштадот Дпи-Смазка парична Казна Тема Тип 17 Џеб Завртка - 250 Кт.

мислење на клиентот:

DEN 707.52
Достапност
Во достапна форма

Џеб Завртка со Квадратни Вози дека нема да се раздели.Тип 17, Само-Прислушување за да нема дели во дрво и брз шраф за возење.Пан (fillister) глава за екстра тесни се вклопуваат во Hardwoods.Парична казна тема за Hardwoods. #6 x 1-1/4" Јаглероден Челик 1018 со Обична обвивка.Yellow Bird Дрво Завртки е основана на едноставен премисата : "Направи дрво завртки ЕДНОСТАВЕН".Ние нудиме висок квалитет завртки по исклучително поволни цени.Длабоко Thread Carbon Челик 1018 Dry Lube Square Drive Pan(fillister) Head Packaged во обновливи тегла со завртка-на lid Perfect за џеб дупки во HARDWOODS.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите