.

.

20PCS Двојна Глава Заврши Дрво Dowel Завртки, Железо Само-Прислушување Тема Завртки Дрво Мебел Одредување Dowel Завртка за Одредување на Мебел, Поврзување на Дрво, 8 * 50mm

20PCS Двојна Глава Заврши Дрво Dowel Завртки, Железо Само-Прислушување Тема Завртки Дрво Мебел Одредување Dowel

мислење на клиентот:

DEN 393.36
Достапност
Во достапна форма

Материјал Осигурување-На Dowel Завртки се направени од внимателно избрани железо материјал, за Разлика од други завртки, кои имаат тенденција да се деформира, со нашиов се практични и сигурен, полн со цврстина, висока јачина перформанси, Вие не мора да се грижите за нив штета лесно.Идеален Дрво Поврзување ЗаврткаОвој елемент се користат да се направи зглобовите помеѓу две парчиња на дрво, и тоа има пет големини да се изберат, можете да го изберете вистинскиот според вашите потреби.Добри Перформанси-Висок квалитет на железо материјал, површината е подложен на посебна обработка, отпорност на доказ и ' рѓа-доказ, така што тоа може да се користи за подолго време.Спецификација за производ-Име на Производ : Dowel Завртки, Материјал : Железо, Големина по желба : M6*50mm, M6*50mm, М8*50mm, М8*50mm, М8*80mm.Пакет се Вклучени : Еден Пакет 20 компјутери* Dowel Завртки.Просечната Цена на $ 0.81 По Парче-цената не е скапо, ние ги извршуваат подобар квалитет, и да ви обезбеди со поголема попусти.На двата краја на завртката се во форма на посочи глави кои се полесно да се поправи во дрвен материјал.Функција:【Високо-квалитетни материјали】Овие навртки се направени од високо-квалитет железо материјал, кој е силен и издржлив.【Добри перформанси】површината на завртката е поцинкуван за подобри перформанси.【Пет големини】Оваа завртка има пет големини да се изберат, можете да го изберете вистинскиот според вашите потреби.【Делокруг на примена】Поставите завртки се користат да се направи зглобовите помеѓу две парчиња на дрво.【Производ гаранција】100% сосема нов и висок квалитет.Спецификација:Име на Производ : Dowel Screws Product Материјал : Iron Surface Завршувањето на : Цинк Plating Product Боја : Gold Size по желба : M6*50mm, M6*50mm, М8*50mm, М8*50mm, М8*80mm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите