.

.

Kreg Џеб-Дупка #8 x 1, Груб, Миење-Глава, 500 Count

Kreg Џеб-Дупка 8 x 1, Груб, Миење-Глава, 500 Count

мислење на клиентот:

DEN 550.80
Достапност
Во достапна форма

Џеб-дупка завртки, #8 x 1" крупни, миење-главата.Користење со иглолистен комбинации, иверица, и композити.Крупни теми обезбеди поголема држење на моќта.Голем навој дијаметар. 500 пакет.Дизајниран за pocket-дупка системи, Kreg џеб-дупка завртки се зголеми силата на џеб-дупка заеднички.Cut-тема шема спречува разделување.Крупни темата е за било која комбинација на softwoods, иверица, и композити, како и парична казна за hardwoods.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите