.

.

Evolur Julienne 6 Двојно Салон,Брусен Бела

Evolur Julienne 6 Двојно Салон,Брусен Бела

мислење на клиентот:

DEN 20051.76
Достапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.На Velour Julienne двојно салон е дизајниран со елегантни детали на трим, fluted цилиндар нога пост и нозете додадете alluring софистицираност.Оваа Колекција од Velour карактеристики јасли, кои се претворат во дете кревет, ден кревет и полна големина кревет.Исто така, се вклучени во оваа Збирка е шест фиока Двојно Салон и Hutch (се продава одделно).Двојно Салон, исто така, служи како се менува површината со додавање на контура подлога (се продава одделно).Сите делови се понудени во избор на три убави завршува во Античкиот Бронза, Брусен Бела, и Антички Магла за да се заврши оваа дизајн.Сите делови се понудени во избор на три убави завршува во Корави Природни, Лен Сива и Антички Магла за да се заврши оваа дизајн.Инспириран од античкиот француски земја мебел, овој сестран двојно салон додава стариот свет шарм на било расадник.На Velour Julienne двојно салон е дизајниран со елегантни детали на трим, fluted цилиндар нога пост и нозете додадете alluring софистицираност.Салон карактеристики антички фиока вади и квалитетот страна-монтирани 3 ниво глајд модели за да помогне да се обезбеди трајност во текот на годините со своите квалитетни материјали, изработка и својата напредни размислување функционалност.Овој двоен салон може да послужи како се менува површината со додавање на контура подлога (се продава одделно).Совршен за традиционална или неправеден шик инспириран градинки, каде луксуз и амбиент се од суштинско значење.На Julienne е достапна во Античкиот Бронза,Облак,Брусен Бела, и Антички Магла.Оваа 6 фиока двојно салон пара убаво со своето појавување на креветчето, градите и hutch/bookcase за да го завршите вашето бебе соба ( се продава одделно).Салон карактеристики шест големи фиоки, погоден за сите вашата меморија потреби.Сите фиоки функција Dovetail зглобовите и пет-парче фиока кутија изградба.Фиоките функција на квалитетот страна-монтирани 3 ниво глајд модели и антички фиока вади која обезбеди трајност во текот на годините.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите