.

.

Фокс Трки 180 Trev Младите Off-Road Мотоцикл Џерси

Фокс Трки 180 Trev Младите Off-Road Мотоцикл Џерси

мислење на клиентот:

DEN 718.80
Достапност
Во достапна форма

Џерси.Младите 180 Trev Џерси користи влага-wicking ткаенина на телото да се задржи сува и удобно.Страничните панели се вентилирани да се зголеми струење низ џерси, и помагање во влага управување и помага да се регулира температурата на телото.Лесни рака ракави обезбеди прецизно одговара без чувство на рестриктивни, и капка-опашка дизајн го задржува џерси скриена.Влага-wicking ткаенина обезбедува меки, лесни се вклопуваат додека се движат пот оддалеченост од телото да се задржи за да се исуши.Vented мрежа ламперија inc.Влага-wicking ткаенина обезбедува меки, лесни се вклопуваат додека се движат пот оддалеченост од телото да се задржи сува Vented мрежа ламперија зголемува breathability и струење Мрежа јака и ракави ракав подобри одговара и удобност Обоена или Sublimated графички панели за богати и живописни бои Капка-опашка дизајн држи џерси скриена во панталони Крстот трговски опции достапни за повеќето styles100% Полиестер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите