.

.

година Чикаго Белата Сокс Алекс Avila #31 Игра Издаде Потпишан Бел Дрес Авто 423 - Игра се Користи MLB Дресови

година Чикаго Белата Сокс Алекс Avila 31 Игра Издаде Потпишан Бел Дрес Авто 423 - Игра се Користи MLB

мислење на клиентот:

DEN 4703.76
Достапност
Во достапна форма

Категорија; Игра се Користи MLB Дресови. 2016 година Чикаго Белата Сокс Алекс Avila #31 Игра Издаде Потпишан Бел Дрес Авто 423 Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Алекс Avila сувенири.Чикаго Белата Сокс сувенири.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите