.

.

Мајами Урагани Игра-се Користи #36 Црниот Дрес од 2017-2018 NCAA Сезони - Средна Големина - Колеџ Игра се Користи Дресови

Мајами Урагани Игра-се Користи 36 Црниот Дрес од 2017-2018 NCAA Сезони - Средна Големина - Колеџ Игра се Користи

мислење на клиентот:

DEN 9599.76
Достапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Колеџ Игра Се Користи Дресови.Оваа игра-се користи џерси беше носи за време на 2017-18 NCAA сезони.Тоа е официјално лиценцирани од страна на NCAA.Тоа доаѓа со сертификат за автентичност од универзитетот и поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Мајами Урагани сувенири.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите