.

.

CHAMPRO во машка Кошарка Џерси

CHAMPRO во машка Кошарка Џерси

мислење на клиентот:

DEN 253.68
Достапност
Во достапна форма

Џерси,Полиестер,Mesh.Увезени.Z-75, лесни 100% полиестер блокирам ткаенина. 100% полиестер PIN-ТОЧКА МРЕЖА заострените страна внесува.Две-боја авто-материјал заострените v деколте, јака.Armholes и директно bottoms се двојно игла hemmed.Лево отвори на дното за полесен преглед.Z-75, мала тежина 100% полиестер блокирам џерси тело Џерси е реверзибилна што го прави совршен за пракса или игра 2 боја заострените страна инсерти - 100% полиестер PIN-ТОЧКА мрежа страна внесува обоени мрежа за топ - бела мрежа на дното на двете внатре & надвор од облека 100% полиестер PIN-ТОЧКА мрежа страна внесува бела мрежа за топ - обоени мрежа на дното од внатре и од надвор на облека 2 боја авто-материјал mitered V деколте, јака - исто како во внатрешноста & надвор Авто-finshed armholes Двојно игла hemmed директно дното Џерси лево отвори на дното за лесно screeening.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите