.

.

Убава Лав Печати Drawstring Ранец, Водоотпорен Салата Торба Спортска Торба Со Патент

Убава Лав Печати Drawstring Ранец, Водоотпорен Салата Торба Спортска Торба Со Патент

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал Опис 100% Полиестер Влакна, Водоотпорен И Свитлива, Силен И Мала.Голем Капацитет 18*15 Инчи, 3 Функционални Прегради; 1 Главната Преграда, Со Drawstring Затворање; 1 Преден Џеб, Со Патент И 1 Внатрешен Џеб Со Патент.Силна Drawstring Рамо, Рака Дизајн Може Да Се Ослободи Вашите Раце И Да Ви Помогне Да Се Намали Товарот На Рамената.Мулти-Цел На Ранец За Секојдневна Употреба, без разлика Дали Ќе Го Користите Како Фитнес Ранец, Јога Фудбалски Спортски Ранец, Шопинг И Училишниот Ранец, без разлика Дали Се на Отворено Или во Слободното време, Одличен Избор За Жените И Мажите Drawstring Ранци.Инструкции За Перење Рачно Миење Или Благ Машина За Миење, Не Кајгана, Железо На Ниска Температура.Drawstring Салата Bag Material Опис Што Е Направена Од Вода-Отвратителен Саќе Мрежа Полиестер Влакна, Водоотпорен, Силни И Лесни.Голем Капацитет Големина 18*15 Инчи, Со 3 Функционални Прегради; 1 Главната Преграда Со Drawstring Затворање; 1 Преден Џеб, Со Патент И 1 Внатрешен Џеб Со Zipper Multi-Цел Салата, Спортови, Јога, Танц, Патување, Носат-На Багажот, Кампување, Планинарење, Тимска Работа, Training Washing Инструкции Рака За Миење Или Благ Машина За Миење, Не Кајгана, Железо На Ниска Температура.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите