.

.

Dujiea Drawstring Ранец, Пеперутка Со Кученце Куче Салата Торба Sackpack Cinch Спортски Ранец За Мажи Жени Деца Шопинг Јога Пливање Патување

Dujiea Drawstring Ранец, Пеперутка Со Кученце Куче Салата Торба Sackpack Cinch Спортски Ранец За Мажи Жени Деца

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ✅ ГОЛЕМИНА : 14 x 16 инчи.Низа, чантата може да го носи вашата облека, чевли, крпа, i Pad, книги, секојдневните набавки, итн .Тоа може да се здипли во себе брзо со компактен брзо. ✅ ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Изработени од полиестер, водоотпорен.На drawstring ранец е издржлив и може да издржи секојдневно носат и солза.Нерешено string затворање те прави продавница и да потрае од работите лесно. ✅ УДОБНО РАМО РЕМЕНИ : Дебела drawstrings се спречи тоа од копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар.И прилагодливи drawstrings може да се вклопат и децата и тинејџерите. ✅ ПОВЕЌЕ намени : спортски торби се унисекс и одговара за повеќе активности, како што се фитнес, јога, пливање, обука, спорт, плажа, џогирање, пешачење, кампување, пикник, патување, ден патувања, референци, преку ноќ останува, училишни торби sackpacks итн.Тоа е исто така одличен подарок за семејството и пријателите. ✅ КУПИ СО ДОВЕРБА : Dujiea уникатен смешно печати ќе ве направи посебно во теретана или на улица.Не грижете се за потенцијалните недостатоци или проблеми.Ќе бидете сигурни дека сте задоволни со нашата спортска торба sackpack!.Ви благодариме за посетата на DUJIEA Продавница!Разни модели на drawstring кеси се оригинално дизајнирани во различни стилови со Dujiea.Изберете еден да направи да изгледате карактеристична.Specification Material : 100% трајни полиестер Големина : 14*16 инчен Добра Gift Dujiea sackpack е добар изберете за денот на Благодарноста/Денот на Вљубените/Роденден/Мајка/Ден Божиќ Ден/Празник присутни.Warranty Any прашања во врска со вашиот декоративни спортски ранец, само се чувствуваат слободни да контакт.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите