.

.

Браун Флорални Шема Drawstring Торба Салата Кеси String Ранец за Девојки и Момчиња Отворено Патување Плажа

Браун Флорални Шема Drawstring Торба Салата Кеси String Ранец за Девојки и Момчиња Отворено Патување Плажа

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

41 CM X 34 CM (16.14 и делови" L * 13.39" W), полиестер, коноп кабелот затворање, прилагодливи ремени, засилен агли, вратоврска боја drawstring ранец.Симпатична кул отпечатоци, уникатен и персоналните, исто така, нуди кориснички услуги, само да ни се јавите и да ни даде вашите омилени слики или вашиот тим логото преку е-маил.Понекогаш, можеби ќе сакате нашите drawstring ранец во рефус за вашиот навиваат тим или спортски тим, 10 пакети или повеќе, или избрани отпечатоци, само додадете на табелата, повеќе купување, повеќе поевтини.Тоа е повеќенаменски sackpack, може да се користи како танц торба, тим за обука кеси, салата чанти, патни торби, подарок торби, спортски торби, плажа торба, goodie кеси, кеси или перење кеси.Совршен за многу прилики, како на пример при возење велосипед, пешачење, преку ноќ патувања, кратко патување на плажа или на базен, со ручек или резервна облека, чевли за вашето дете, и како партија подарок перница или пелена торба, валканите алишта посебни торби.drawstring ранец.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите