.

.

Мрзливост На Гранка Со Дланка И Monstera Остава Drawstring Ранец, Преносни Јога Фитнес Торба, Спортски Ранец,Шопинг Торба За Складирање

Мрзливост На Гранка Со Дланка И Monstera Остава Drawstring Ранец, Преносни Јога Фитнес Торба, Спортски Ранец,Шопинг

мислење на клиентот:

DEN 2059.20
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Полиестер (Полиестер Влакна).Големина : L14×h16 Инч.Изведба : Тоа Е Направен Од Високо-Густина Сите-Полиестер Казна-Мушка Полиестер Ткаенини, Кој Е Светлина И Силна.Црна Полиестер Платно Фиксни На Грбот Е Дамка-Отпорни И, Исто Така, Има Чувство На Модата Донесе Од Страна На Контрастот.На Плетенка Drawstring Е Силен И Издржлив, Не Е Лесно Да Падне.Drawstring Дизајн : Тоа Е Многу Погодно Да Го Отворите И Затворите, И Тоа Исто Така Може Да Се Прилагоди На Должината На Рамо, Рака Со Себе.Само Врзуваат На Јазол Под Јаже.Најголемата Карактеристика На Овој Модел Е Издржлив И Лесен.Тој Е Компактен И Не Окупираат Секој Простор Кога Се Преклопени.Лесно Да Се Носат И Практични.Применливи Сценарија : Тоа Може Да Биде Фитнес Ранец Или Schoolbag; Многу Погоден За Спорт, Фитнес, Јога, Патување, И Др.; Лесен И Пренослив, Тоа Може Да Се Здипли Во Секое Време, Без Да Заземаат Позиција.Тоа Е Направен Од Високо-Густина Сите-Полиестер Казна-Мушка Полиестер Ткаенини, Кој Е Светлина И Силна,Црна Полиестер Платно Фиксни На Грбот Е Дамка-Отпорни И, Исто Така, Има Чувство На Модата Донесе Од Страна На Контрастот.На Плетенка Drawstring Е Силен И Издржлив, Не Е Лесно Да Падне.Многу Погоден За Спорт, Фитнес, Јога, Патување, И Др.; Лесен И Пренослив, Тоа Може Да Се Здипли Во Секое Време, Без Да Заземаат Позиција.Тоа Е Добар За Подарок За Пријатели И Роднини.Класичен Drawstring Торба Салата Ранец Човек Жените Спорт Складирање Торба.Функција : Материјал : Полиестер (Полиестер Влакна)Големина : L14×h16 Inch A Главниот Џеб.Тоа Може Да Се Мијат Со Рака Или Со Машина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите