.

.

Нерешено String Спорт Јога Салата Торба, Drawstring Ранец за Жените, Drawstring Торба Симпатична Сина Афион Флорални Ботанички Цвеќиња

Нерешено String Спорт Јога Салата Торба, Drawstring Ранец за Жените, Drawstring Торба Симпатична Сина Афион

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

Персоналните графика, ексклузивни дизајни за вас, бидете сте посебни и единствени.Голема Големина и Лесна : 13.8 X 18.5 инчен ; тежина 0.5 lb.Пристоен материјал : 300 D оксфорд ткаенина+100% полиестер.Многу Прегради : На drawstring ранец за жените има 1 екстра големи главниот прегради, 2 предни џебови за шише за вода,за скролување,паричник и така натаму.Тоа се направи ќе ги задржи сите ваши продукти организира и ги добиете сите животни лесно и брзо.Многу прилики за употреба- Тоа е совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и многу повеќе!Тоа е исто така одличен подарок за роденден и празници и за членови на вашето семејство и пријатели.ALAZA Симпатична Нерешено String Спорт Јога Салата Торба,Drawstring Ранец ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА И ЛЕСНИ 13.8 X 18.5 инчен ; тежина 0.5 lb DURABLE МАТЕРИЈАЛ 300 D оксфорд ткаенина+100% полиестер обезбедување траен use DRAWSTRING DESIGNThis ранец е толку лесно да се затвори и да се отвори поради drawstring design LARGE COMPARTMENTThe Нерешено String Салата Торба има 1 екстра големи главниот прегради за текстил,лаптоп, 2 предни џебови за шише за вода,за скролување,паричник и така натаму.Оваа drawstring салата торба направи да ги задржи сите на вашите продукти организира и ги добиете сите животни лесно и брзо.МНОГУ ПРИЛИКИ ЗА КОРИСТЕЊЕ Тоа е совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и многу повеќе!Тоа е исто така одличен подарок за роденден и празници и за членови на вашето семејство и пријатели.100% ЗАДОВОЛСТВОТО на GUARANTEEDWe нуди одлични услуги на клиентите.Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.Ако, поради некоја причина, не завршуваат задоволни со вашиот нерешено string спортска торба , ги споделите со нас и ние ќе издаде замена или враќање на средствата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите